Baala napisał(a):

Tutaj ciekawe info (wiem że graliśmy poza Reymonta, ale Bednarz to żaden cudotwórca jeśli chodzi o budżet):
zysk/ strata netto
1 340 210,76 (2010)
- 16 355 847,15 (2009)
- 7 371 018,52 (2008)
- 6 256 020,44 (2007)
- 5 833 761,88 (2006)
6 700 283,13 (2005)
jak kształtowały się koszty wynagrodzeń (dotyczy zarówno piłkarzy, działaczy i wszystkich zatrudnionych pracowników)
18 600 227,49 (2010)
19 999 704,20 (2009)
18 282 755,27 (2008)
16 461 822,96 (2007)
15 504 469,54 (2006)
13 216 401,18 (2005)
|
nie wiem skad masz te dane, ale troche oderwane od rzeczywistosci (zakladam ze z Monitora Polskiego, bo sprawozdzania Wisly do 2010 wlacznie)
nie mam przy sobie ich, ale jesli chodzi o wynagrodzenia/przychody to tak to wygladalo w mln PLN:
2008: 20.8 / 33.6
2009: 21.7 / 30.1
2010: 12.2 / 27.2
2011: 33.2 / 55.3
2012: przychody nie wiele ponad 30 mln
Ogolnie w 2011 dramat... wychodzi ze prawie wszyscy ktorzy przychodzi od wiosny 2011 czyli Sivakov, Parieko, Melikson, Genkov, Jovanovic i cala reszta miala kontrakty na poziomie 300-500 tys euro...
Jak sie patrzy to widac z czego tak potezny problem jest: w 2011 place byly ponad 30 mln a w 2012 przychody tyle wyniosly, a gdzie cala reszta kosztow...
Dane pochodza z raportow Deloitte, tam sa podane przychody + wynagrodzenia jako % przychodow, z czego juz prosto mozna w milionach obliczyc..