Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 23.05.2013, 18:10
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
O to mi tylko chodziło że trochę osób spoza Krakowa kupi jutro w kasie,bo się takim osobom nie opłaca jechać dwa razy w tygodniu po bilet i na mecz,a przez neta nie kupują.A to że niektórym którzy są na miejscu nie chce się dupy wcześniej ruszyć,albo iść w ogóle to inna sprawa.
Napisałeś to tak, jakbyś uważał, że nie ma żadnego problemu.
Koniec ot
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując