|
O to mi tylko chodziło że trochę osób spoza Krakowa kupi jutro w kasie,bo się takim osobom nie opłaca jechać dwa razy w tygodniu po bilet i na mecz,a przez neta nie kupują.A to że niektórym którzy są na miejscu nie chce się dupy wcześniej ruszyć,albo iść w ogóle to inna sprawa.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|