LuKaS TSW napisał(a):

A co w tym złego że ktoś kto mieszka powiedzmy 100 km. od Krakowa przyjedzie w dniu meczu parę godzin przed rozpoczęciem spotkania i kupi sobie w kasie?
Ważne żeby przyszedł,a kiedy i jak ten bilet kupi to już sprawa drugorzędna.
|
O czym ty człowieku za przeproszeniem... pieredolisz?
Jak jest "lans time", to na C się dopchać w kolejce nie można
Jak jest 7 miejsce i chujowy sezon, to nie ma ludzi w mieście żeby 6 tysięczną trybunę zapełnić.
Trzeba czekać aż przyjadą powiedzmy 100 km od Krakowa i w dniu meczu kupią...