|
Mój skład:
------------Miśkiewicz
Stolarski-Głowacki-Chavez-Bunoza
--------Uryga-Wilk
Sarki-------Boguski-------Małecki
------------Genkov
Nic lepszego się nie wymyśli. Liczę tylko że Sikorskiego już nie zobaczymy i za Genkova wejdzie jakis młody gracz z juniorów na 20-30 minut.
|