Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.05.2013, 17:43
Mój skład:
------------Miśkiewicz
Stolarski-Głowacki-Chavez-Bunoza
--------Uryga-Wilk
Sarki-------Boguski-------Małecki
------------Genkov

Nic lepszego się nie wymyśli. Liczę tylko że Sikorskiego już nie zobaczymy i za Genkova wejdzie jakis młody gracz z juniorów na 20-30 minut.
Odpowiedz cytując