|
liczyłem na to że w dniu meczu już biletów na c nie bedzie. Ale widać mamy takich fanatyków co nie mogą kupić biletu przez internet albo ruszyć dupy kilka dni wcześniej po bilet. Nie, bo po co? Może jeszcze lepiej poogladać mecz w domu, w barze? ....a, jeden wielki wstyd.
|