Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9109
Stary 23.05.2013, 14:44
liczyłem na to że w dniu meczu już biletów na c nie bedzie. Ale widać mamy takich fanatyków co nie mogą kupić biletu przez internet albo ruszyć dupy kilka dni wcześniej po bilet. Nie, bo po co? Może jeszcze lepiej poogladać mecz w domu, w barze? ....a, jeden wielki wstyd.
Odpowiedz cytując