Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Vitaliss
Member
Od: 05.2008
Offline
#
6434
23.05.2013, 12:59
jest już jakaś witaminka do FM 13? Te wszystkie wersje jakie się pokazywały to wywalało z gry po paru miesiącach? Jest coś nowego w tym temacie?
Vitaliss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vitaliss
Znajdź inne posty napisane przez Vitaliss