stalsanok1946 napisał(a):

|
.kto więcej zostawi serca na boisku Bunoza, Genkov czy taki junior który zawsze marzył by zagrać na Reymonta?
|
Ja zostawię jeszcze więcej... nieważne, że mam schorowany kręgosłup i wydolność na co najwyżej 10 minut
btw
Rozumiem o co ci chodzi. Bez urazy
