WISŁAZWE napisał(a):

Reformę, o ile się nie mylę, wprowadził Zarząd PZPN?
Przypominam, że najwyższą władzą w PZPN jest Walne Zgromadzenie.
Już kiedyś tak było, że Zarząd wprowadził zmiany w organizacji rozgrywek, a Walne Zgromadzenie anulowało te zmiany. Tak więc poczekajmy.