|
Nie pesymistycznie tylko realistycznie opisałeś sytuację. Taka jest prawda, nie jesteśmy klubem pierwszego wyboru a co najwyżej trzeciego, czwartego. Zostają nam resztki po tym jak inni mający kasę Lech, Legia czy Zagłębie się nasycą. Musimy znać swoje miejsce w szeregu i w związku z tym prowadzić adekwatną politykę transferową. Może niższe ligi? Przecież ten Przybecki błyszczał w Radzionkowie i był reklamowany na naszym forum jako wzmocnienie. Sam napisałeś że możemy im zaproponować regularną grę. Cudów nie oczekuję ale jak się ma pomysł i chęci to też kilku piłkarzy przyzwoitych można znaleźć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|