Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15282
Stary 23.05.2013, 00:15
Wydaje mi się że większość klubów ekstraklasy będzie pod tym względem lepsza od nas gdzie co chwile się mów o problemach finansowych itp itd. A sami mieliśmy z tym problemy ponoć nie tak dawno. Sportowo i ambicjonalnie (chodzi mi oczywiście o gadke-szmatke Bednarza i Bossa o powrocie Wisły na należne jej miejsce) też chyba nie jesteśmy zbyt atrakcyjni. Jeśli jakikolwiek inny klub z czuba tabeli zgłosi się po któregoś z tych zawodników to pod względem finansowym (wysokość, terminowość) organizacyjnym (baza) jak i wspomnianym ambicjonalnym (brak pucharów i optymistycznych perspektyw na kolejny sezon) nie mamy co konkurować. Jedynym + na naszą korzyść jest to, że ci zawodnicy mogli by u nas rzeczywiście grać a nie wchodzić co drugi mecz z ławy z powodu szerokiej kadry. Wiem, trochę pesymistycznie ale chyba niestety taka jest prawda.
Odpowiedz cytując