Belzebub napisał(a):

|
Pawlowicz jebnięta.. Sluchać się tego babska nie da.. Ja nie wiem, ale PiS to chyba ma w swoich szeragach 20% V kolumny.. A jak już zaczyna gadać o estetyce to już w ogole smiech na sali. Z kim ona w ogóle gada przez ten telefon?
|
Przecież zacytowała jedynie to co organizatorzy tego "małpiego cyrku" napisali na ulotkach zwołujących na ten spęd. Ludzie do cholery nie dajcie sobą manipulować
czy jakakolwiek zgwałcona i skrzywdzona Kobieta wyszłaby tak na ulicę
I Ciebie oburza Pawłowicz, a nie coś takiego
Do cholery w biały dzień w środku jednej z europejskich stolic, można w taki sposób paradować na oczach dzieci i to jeszcze pod osłoną policji!! I o dziwo to Pawłowicz ponoć jest "jebnięta"... Owszem strzeliła głupstwo, że w ogóle rozmawia z tym frajerem z tvn-u, ale przynajmniej mówi wprost to co wielu myśli, ale szepnąć w tej chwili się obawia z tej całej .......niętej polit-poprawności.