Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22721
Stary 22.05.2013, 23:33
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Pawlowicz jebnięta.. Sluchać się tego babska nie da.. Ja nie wiem, ale PiS to chyba ma w swoich szeragach 20% V kolumny.. A jak już zaczyna gadać o estetyce to już w ogole smiech na sali. Z kim ona w ogóle gada przez ten telefon?
Przecież zacytowała jedynie to co organizatorzy tego "małpiego cyrku" napisali na ulotkach zwołujących na ten spęd. Ludzie do cholery nie dajcie sobą manipulować czy jakakolwiek zgwałcona i skrzywdzona Kobieta wyszłaby tak na ulicę I Ciebie oburza Pawłowicz, a nie coś takiego

Do cholery w biały dzień w środku jednej z europejskich stolic, można w taki sposób paradować na oczach dzieci i to jeszcze pod osłoną policji!! I o dziwo to Pawłowicz ponoć jest "jebnięta"... Owszem strzeliła głupstwo, że w ogóle rozmawia z tym frajerem z tvn-u, ale przynajmniej mówi wprost to co wielu myśli, ale szepnąć w tej chwili się obawia z tej całej .......niętej polit-poprawności.