Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15281
Stary 22.05.2013, 22:05
Może czas w końcu zajżeć do upadającej Polonii i wyciągnąć z niej Pazio i Przybeckiego - przecież oni pieniędzy nie widzieli od pół roku to pewno więcej poza stabilnym wynagrodzeniem oczekiwać nie będą.
Odpowiedz cytując