Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 22.05.2013, 21:17
vabanq: Sprawdź najpierw czy Twój samochód nie kwalifikuje się do akcji serwisowej, którą przeprowadzał VW. Akcja serwisowa dotyczyła niektórych egzemplarzy wyprodukowanych pomiędzy 2008, a 2011 rokiem i polegała na wgraniu nowego oprogramowania. Co do samej modyfikacji, to jest ona do wykonania, jak w każdym aucie z turbo. Większość z tych samochodów ma seryjnie około 130KM, a nie te 122 wpisane w dowód więc jeśli chodzi o przyrost mocy, to te 130-140 koni jest osiągalne i raczej nie grożące niczym więcej niż sama w sobie konstrukcja tego silnika. ABT przygotował nawet program zwiększający moc tego silnika do 160KM. Poza tym, co wskazał Kocur, można także pytać u Goduli.

Sialalalala; Ja bym w tej kwocie szukał Golfa II albo Nissana Sunny.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując