|
Wszystko co dotyczy Wisły dotyczy jej wlasciciela czyli Bogusława Cupiała ,a ja nie pisze o innym klubie . BANY BANY czy TY myślisz ze to forum stanowi dla mnie jedyne zajęcie a twoje mądrości typu wujek kupił ci mieszkanie jest dla mnie lekcja ekonomi w twoim wykonaniu ,Ja pamiętam jak wychwalałeś tu ściąganie starych dziadów na polecenie tego SAMEGO CUPIAŁA PO KTÓRYM TU PÓŹNIEJ JECHAŁEŚ BO NAGLE POJAWIŁ SIĘ TAKI TU TREND. JAK DLA MNIE TAKI ZACHOWANIE moderatorowi porostu nie przystoij . A PATOLOGIA JEŚLI CHODZI O SPOSÓB ZARZĄDZANIA WISLA I NIE TYLKO CHYBA JEST WIDOCZNA DLA WSZYSTKICH WŁĄCZNIE Z TOBĄ.
|