Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 22.05.2013, 19:42
Ja nie jestem komunista (obywatelu , zrozumieliśmy )A Ty nie uciekaj od tematu JA SIĘ PYTAM CZ TY NIE WSTYDZISZ SIĘ TEGO CO TU PISAŁEŚ zanim zmieniłeś poglądy o 180 stopni .
Odpowiedz cytując