Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 22.05.2013, 18:27
To nie jest żadna patologia tylko rozsądny rachunek ekonomiczny. Rozumiem, wikink, że sam lepiej prowadzisz swoją, olbrzymią bez wątpienia, firmę i mógłbyś wszystkich takich jak Cupiał uczyć jak prowadzić interesy, jak prowadzić Telefonikę i jak prowadzić klub piłkarski.
Nie?
No to bądź łaskaw przestać nas karmić swoimi mądrościami
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując