|
Pawlowicz jebnięta.. Sluchać się tego babska nie da.. Ja nie wiem, ale PiS to chyba ma w swoich szeragach 20% V kolumny.. A jak już zaczyna gadać o estetyce to już w ogole smiech na sali. Z kim ona w ogóle gada przez ten telefon?
[][][][]> T S W <[][][][]
|