Drozd napisał(a):

|
Po tym właśnie można poznać opóźnionego. Cały czas się cieszy, mimo że wypadało by zapłakać... Ale już nie długo role się odwróca.
|
oj nie byłbym taki pewny Drozdzie na Twoim miejscu czy sie odwrócą
http://www.solidarni2010.pl/10906-to...serwerach.html
http://wpolityce.pl/wydarzenia/35688...atnich-wyborow
http://wpolityce.pl/wydarzenia/38079...ej-w-warszawie