Szpen napisał(a):

|
w odróżnieniu od Ciebie, ja w politykach nie dostrzegam autorytetów ...
|
I dlatego takie głupoty na forum pier*olisz. Gdybyś chociaż trochę znał historię to byś wiedział, że warto korzystać z dorobku niektórych postaci w perspektywie spojrzenia na państwo. Podpowiem Ci, żeby szukał kilkadziesiąt lat w przeszłości. Może wówczas nieco zmądrzejesz. Bez odbioru i bez pozdrowień.