|
Ja byłem I jestem zdania, ze Wisła potrzebuje mlodego ambitnego trenera, najlepiej z Anglii (Championship,Lig1) ktory z tych (albo lepiej innych panienek) zrobi męzczyzn.Kto nie bedzie chcial pracowac WYPAD, nie powinno byc opierdalania .Jest tez cos w tym co piszecie , ze przychodza zawodnicy do nas dobrze przygotowani motorycznie do rozgrywek, a gdy przepracuja kilka miesiecy w Wiśle szybkosc ,wytrzymalosc znaczaco spada.
Pożyjemy, zobaczymy co nam los przyniesie, oby cos w tym temacie sie zmienilo, bo zapewne nie tylko ja chciałbym oglądać ambitnie grających wiślaków , którzy czasem przegrywaja ale po zażartej walce, a nie tą bezpłciową mase niczego którą mamy teraz.
Ostatnio edytowane przez xiondz77 : 22.05.2013 o godz. 15:55.
|