Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.05.2013, 14:00
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Proponuję jakieś przyśpiewki typu: "Każdy to powie, nie chcemy Smudy w Krakowie"
W 100% popieram,trzeba się przypomnieć bo Smuda teraz bezrobotny to jeszcze zacznie kombinować

Myślę że ze dwa razy cały stadion krzyknie ,,Nie dla Smudy" powinno wystarczyć,Cupiał raczej liczy się ze zdaniem kibiców,choć ostatnio jakby mniej


Co do meczu,sezon jest całkowicie przegrany,jak grajki wiedzą w jakim klubie grają to Ruch nie powinien być dla nas większym problemem i szarpniemy te 3pkt


PS:Ivica Iliev kończy za 2 domowe spotkania kariere,warto by było mu podziękować bo dał trochę zdrowia

Sytuacja Sobola też nie jest znana,czy kończy karierę czy zostanie jeszcze rok

Kamil Kosowski też kończy ?

Sergiej?

Jaki by ten sezon nie był katastrofalny oni zasłużyli na szacunek
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 22.05.2013 o godz. 14:08.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując