bonawentura napisał(a):

|
Proponuję jakieś przyśpiewki typu: "Każdy to powie, nie chcemy Smudy w Krakowie"
|
W 100% popieram,trzeba się przypomnieć bo Smuda teraz bezrobotny to jeszcze zacznie kombinować
Myślę że ze dwa razy cały stadion krzyknie ,,Nie dla Smudy" powinno wystarczyć,Cupiał raczej liczy się ze zdaniem kibiców,choć ostatnio jakby mniej
Co do meczu,sezon jest całkowicie przegrany,jak grajki wiedzą w jakim klubie grają to Ruch nie powinien być dla nas większym problemem i szarpniemy te 3pkt
PS:Ivica Iliev kończy za 2 domowe spotkania kariere,warto by było mu podziękować bo dał trochę zdrowia
Sytuacja Sobola też nie jest znana,czy kończy karierę czy zostanie jeszcze rok
Kamil Kosowski też kończy ?
Sergiej?
Jaki by ten sezon nie był katastrofalny oni zasłużyli na szacunek