|
Tak naprawdę polski biznes to patologia ,i tu jest problem , dzięki takim ludziom mamy to co mamy .Facet kupując klub ta kwotę zapisuje jako zadłużenie względem swojej firmy która ten klub nabywa ,a co zatem idzie dodatkowym kosztem jest oprocentowanie tego długo .I żeby to było koniec ...........................sam tez decyduje o transferach i jeszcze taki pasożyt plącze w gazetach ile to on wlozyl w ten biznes żeby ratować klub któremu cale życie kibicował i kocha .............. oczywiście to jest miłości PLATONICZNA. TAK OTO WYGLĄDA NASZA POLSKA PIŁKA A MY JESTEŚMY JEJ CZĘŚCIĄ.
|