tofik napisał(a):

Mam podobne zdanie na ten temat poziomu intensywności treningów w PL.. Chociaż Sarki wcześniej klubu nie miał, a następnie do rundy przygotował go Kulawik. Może jest jakaś nadzieja ?
|
Z tego co pamiętam również Pajic wypowiadał się za czasów Skorży, że w życiu nie miał tak lekkich treningów.