Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 22.05.2013, 12:39
tofik napisał(a):Wyświetl post
Mam podobne zdanie na ten temat poziomu intensywności treningów w PL.. Chociaż Sarki wcześniej klubu nie miał, a następnie do rundy przygotował go Kulawik. Może jest jakaś nadzieja ?
Z tego co pamiętam również Pajic wypowiadał się za czasów Skorży, że w życiu nie miał tak lekkich treningów.
Odpowiedz cytując