Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1058
Stary 22.05.2013, 12:25
Trochę retrospekcji, jednak z zahaczeniem o teraźniejszość. Ja wiem, to temat z cyklu co by było gdyby ..., ale nie mogę się opanować - zwłaszcza ciekawie wyglądają wypowiedzi kibiców Wisły z perspektywy czasu:

Kiedyś. PS: Kita chce kupić Wisłę i sprowadzić Kasperczaka ---> http://wislakrakow.com/www/showartic...3&pp=10&page=5

Obecnie. Waldemar Kita wydał już 80 milionów euro ---> http://pilka-nozna.przegladsportowy....738,1,279.html

Zwłaszcza ten fragment z felietonu T.Fogiela daje do myślenia (a powinien i właścicielowi Wisły): "
Ta czteroletnia drugoligowa gehenna była oczywiście wynikiem również jego własnych błędów. Jednak kiedy już opędził się od tych wszystkich pseudofachowców i doradców, klub zaczął działać zdecydowanie sprawniej"

Można się oczywiście zastanawiać, czy Kita po odkupieniu Wisły od Cupiała byłby równie konsekwentny w finansowaniu klubu jak robi to w Nantes, ale jakby wytrzymał te wszystkie lata, to do takiej sytuacji jaka jest obecnie w Wiśle by nie dopuścił.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 22.05.2013 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując