Trochę retrospekcji, jednak z zahaczeniem o teraźniejszość. Ja wiem, to temat z cyklu co by było gdyby ..., ale nie mogę się opanować - zwłaszcza ciekawie wyglądają wypowiedzi kibiców Wisły z perspektywy czasu:
Kiedyś.
PS: Kita chce kupić Wisłę i sprowadzić Kasperczaka --->
http://wislakrakow.com/www/showartic...3&pp=10&page=5
Obecnie.
Waldemar Kita wydał już 80 milionów euro --->
http://pilka-nozna.przegladsportowy....738,1,279.html
Zwłaszcza ten fragment z felietonu T.Fogiela daje do myślenia (a powinien i właścicielowi Wisły): "
Ta czteroletnia drugoligowa gehenna była oczywiście wynikiem również jego własnych błędów. Jednak kiedy już opędził się od tych wszystkich pseudofachowców i doradców, klub zaczął działać zdecydowanie sprawniej"
Można się oczywiście zastanawiać, czy Kita po odkupieniu Wisły od Cupiała byłby równie konsekwentny w finansowaniu klubu jak robi to w Nantes, ale jakby wytrzymał te wszystkie lata, to do takiej sytuacji jaka jest obecnie w Wiśle by nie dopuścił.