AS82 napisał(a):

Po ch*ju uczciwie Za to co wyrabiają ci wybrańcy narodu i jakie za to utrzymują wynagrodzenie ( zdajsie w granicach 16 tyś zł/ miesięcznie) ,pisząc ,że zarabiają uczciwie jest chyba ponurym żartem. Oni jedynie zarabiają , jak pisał Budowniczy, "zgodnie z prawem"
|
Co do bandy, którą wybrali Tobie podobni to pewnie masz rację, ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie każdy mózg ma jedynie do noszenia i rozumie co znaczy uczciwość.
Nie mówiąc o tym, że mowa była o kasie za napisaną książkę czego w swoim zaślepieniu nie dostrzegłeś. Pożytecznyś pięknie ...
hunter napisał(a):

|
I jakie wtedy będziesz miał ideały? Kto będzie Twoim "autorytetem"?
|
No jak to ten najprzystojniejszy z najlepszym CV i jeszcze żeby go w Berlinie albo w Moskwie po plecach klepali
