Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.05.2013, 22:51
arti napisał(a):Wyświetl post
Jak patrzę na tabelę to myślę, że w piątek wieczorem prawdopodobnie będziemy bardzo w.urwieni...
Eee może tak źle nie będzie. Pomimo tej miernoty panującej niczym zaraza wśród zawodników noszących koszulki Wisły, wydaje mi się, że ten mecz wygramy. A to w przypadku gdy Bełchatów zmobilizuje się na Lechię może poczynić ciekawe rzeczy na dole tabeli...
What's new?

Odpowiedz cytując