arti napisał(a):

|
Jak patrzę na tabelę to myślę, że w piątek wieczorem prawdopodobnie będziemy bardzo w.urwieni...
|
Eee może tak źle nie będzie. Pomimo tej miernoty panującej niczym zaraza wśród zawodników noszących koszulki Wisły, wydaje mi się, że ten mecz wygramy. A to w przypadku gdy Bełchatów zmobilizuje się na Lechię może poczynić ciekawe rzeczy na dole tabeli...