Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20941
Stary 21.05.2013, 22:44
Swoja droga, musialo mi uciec... a jakos przechodzac po meczu z Korona (rzadko jestem na A) zauwazylem jak mocno zmienily sie tereny starego basenu.. co tam teraz jes robione? wrecz wyglada jakby placy pod boisko byl przygotowywany..
Odpowiedz cytując