Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
15277
21.05.2013, 19:32
huberix
napisał(a):
Wasilewski na nie, ale zatrzyamłbym Burasa i walczył
o Cikosa bo wiemy, że grał świetnie na prawej obronie
, a nasi mądrzy zarządcy chcieli go jeszcze raz wypożyczyć a myślę że jakby teraz erikowi powiedzieć że może wrócić do Wisły to poczekałby do końca kontraktu i by do nas przyszedł ze względu na wspomnienia z tym miejscem. Co do Burasa to piszecie że out a on naprawde może dużo dać Wiśle
arti