|
Raczej się sprawdzi, bo sporo kasy (unijnej i własnej) poszło (zostało zmarnowanych) na aqua parki w pipidówkach a nie na rozwój tak biednego kraju jak Polska. Wisła została okradziona i wątpliwe żeby zostało jej zwrócone te 8 mln euro przyznane na halę.
|