Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22696
Stary 21.05.2013, 14:26
yarow napisał(a):Wyświetl post
To jesteśmy w tym NATO czy nie jesteśmy?
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosj...wiadomosc.html
jak widać tylko sojusz z Rosją jest gwarantem naszego bezpieczeństwa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2013 o godz. 14:55.