huberix napisał(a):

|
Wasilewski na nie, ale zatrzyamłbym Burasa i walczył o Cikosa bo wiemy, że grał świetnie na prawej obronie, a nasi mądrzy zarządcy chcieli go jeszcze raz wypożyczyć a myślę że jakby teraz erikowi powiedzieć że może wrócić do Wisły to poczekałby do końca kontraktu i by do nas przyszedł ze względu na wspomnienia z tym miejscem. Co do Burasa to piszecie że out a on naprawde może dużo dać Wiśle
|
chyba kur.wa meczów nie oglądałeś