Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22681
Stary 21.05.2013, 09:49
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
zgodnie z prawem
Najgorsze ,w tym złodziejskim systemie jest to ,że pieniadze publiczne są wydawane na lewo i prawo,marnotrawione , przyznawane na absurdalne wynagrodzenia i premie i wszystko jest zgodne z prawem !