paszczak napisał(a):

|
A co myślicie o finale LE na Narodowym? Na moje to PZPNowsko-legijne macki sięgają już wyżej niż do tej pory dzięki Bońkowi. Trzeba liczyć karne dla Legii w LE bo prawdopodobnie będą chcieli przechać (L) do finału
|
Narodowy z Legią co ma wspólnego? Odje,bało wam już kompletnie z tymi spiskami.