Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23681
Stary 21.05.2013, 09:48
paszczak napisał(a):Wyświetl post
A co myślicie o finale LE na Narodowym? Na moje to PZPNowsko-legijne macki sięgają już wyżej niż do tej pory dzięki Bońkowi. Trzeba liczyć karne dla Legii w LE bo prawdopodobnie będą chcieli przechać (L) do finału
Narodowy z Legią co ma wspólnego? Odje,bało wam już kompletnie z tymi spiskami.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując