Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
marcepun89
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
193
21.05.2013, 07:19
W sumie zespół z Ratyzbony pod wodzą Smudy przegrał aż 11 meczów, trzy zremisował i jeden wygrał.
Smuda to trenerski bankrut, ostatnie duże pieniądze zarobił będąc selekcjonerem, oby nie znalazł już klubu.
Życie mu objęcia zawodników Be-klasy.
marcepun89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcepun89
Znajdź inne posty napisane przez marcepun89