Wyświetl pojedynczy post
marcepun89
Junior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 21.05.2013, 07:19
W sumie zespół z Ratyzbony pod wodzą Smudy przegrał aż 11 meczów, trzy zremisował i jeden wygrał.
Smuda to trenerski bankrut, ostatnie duże pieniądze zarobił będąc selekcjonerem, oby nie znalazł już klubu.
Życie mu objęcia zawodników Be-klasy.
Odpowiedz cytując