Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.05.2013, 07:03
Szans na LE nie mamy = motywacja grajków będzie porażać. Szkoda. Każdy chyba wie, że im wyższe miejsce, tym większa premia dla klubu (zwłaszcza w okresie cięć) zarówno od spółki, jak i nc+. Jeżeli dla kogoś miejsce 5-10 jest bez różnicy, proponuję (tymczasowe) lokum przy ul.Babińskiego.


Co do spraw kibicowskich jak zawsze wałkowane- WSZYSCY NA CZERWONO i 1906% Z GARDŁA!
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując