Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15274
Stary 21.05.2013, 06:53
Wasilewski na nie, ale zatrzyamłbym Burasa i walczył o Cikosa bo wiemy, że grał świetnie na prawej obronie, a nasi mądrzy zarządcy chcieli go jeszcze raz wypożyczyć a myślę że jakby teraz erikowi powiedzieć że może wrócić do Wisły to poczekałby do końca kontraktu i by do nas przyszedł ze względu na wspomnienia z tym miejscem. Co do Burasa to piszecie że out a on naprawde może dużo dać Wiśle
Odpowiedz cytując