Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 21.05.2013, 06:26
Ja ostatnio przeczytałem Kinga: Dallas 63. Jak dla mnie rewelacyjna książka. Troche "trąci" romansidłem, ale opowiedzianym w bardzo fajny sposób z nutka s-f. Książka dość obszerna, nawet jak na Kinga, ale naprawde warto.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując