Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik
Online
#
23671
20.05.2013, 20:03
Najlepiej że był faul świadczy reakcja piłkarzy z Poznania.
Żaden nawet nie protestował, uznali faul za oczywisty.
Leh71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leh71
Znajdź inne posty napisane przez Leh71