kreseq napisał(a):

Nigdy nie wypowiadaj się na temat piłki nożnej bo się na niej nie znasz/ Nie tyle, Straciłeś obiektywność, co po prostu nienawiść i teorie a'la Macierewicz odebrały Tobie rozum
|
Nie trzeba się znać na piłce żeby potrafić korzystać za wzroku. Kosecki miał 5 m przewagi, jest szybki jak ekspres podobno i co? Pognał samotnie minął bramkarza i strzelił? Nie. Bo tak zrobiłby piłkarz. Kosecki poczekał na obrońcę i wymusił karnego na amatorze z gwizdkiem, bo to nie piłkarz tylko cfaniaczek w krawacie.
W którym momencie Możdżeń spowodował upadek Koseckiego? Ten kopie szpicem piłkę i pada jak rażony gromem, uprzedza lechitę ale czy tamten trafia podeszwą w piłkę zanim dotknie symulanta to kwestia sporna. Jednym słowem nam by takiego nie gwizdnęli. Nie wierzysz?
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...e_nalezal.html
Sokołowski powala we własnym polu karnym wślizgiem Boguskiego. Arbiter Borski wskazuje na jedenasty metr, ale po konsultacji z sędzią bramkowym pokazuje Boguskiemu żółtą kartkę za próbę wymuszenia karnego
Posłuchaj komentarza i przestań się ośmieszać...