Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23664
Stary 20.05.2013, 18:17
Z pieniędzmi generalnie nie będzie problemu. Stołeczna drużyna ustabilizowała budżet, praktycznie zapewniła sobie przychody na poziomie 80 mln zł. rocznie. Ma wydawać tyle, ile zarobi, właściciele nie chcą dokładać i nie będą. Prezes Leśnodorski pobudził dział marketingu, podpisywane są nowe umowy, które mają zwiększyć ilość środków księgowanych po stronie zysków. Jak choćby ta ostatnia, konto kibica z kartą płatniczą dedykowaną dla kibiców Legii.

Pierwsze spotkanie kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów legioniści rozegrają 16 lipca (II runda). Polska ekstraklasa kończy rozgrywki 2 czerwca, zawodnicy dostaną po 2 tygodnie urlopu (do 17 czerwca). To oznacza, że Legia ma zaledwie miesiąc na przygotowania. Już załatwione jest 10-dniowe zgrupowanie w Austrii, gdzie drużyna ma zagrać 4 mecze kontrolne. Próbą generalną przed startem eliminacji będzie Generali Deyna Cup (6-7 lipca), który zostanie rozegrany na Pepsi Arenie. W sobotę wylosowano pary półfinałowe, Legia zmierzy się z Partizanem Belgrad, a w drugiej parze zagrają Fluminense i Austria Wiedeń.
Odpowiedz cytując