Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23662
Stary 20.05.2013, 18:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na Koseckim? W życiu! przecież widać ewidentnie że pyra lewą nogą próbuje dziubnąć piłkę a ta ....eczka leci z rozkrzyżowanymi członkami jakby dostał serię z ckmu. .

Nigdy nie wypowiadaj się na temat piłki nożnej bo się na niej nie znasz/ Nie tyle, Straciłeś obiektywność, co po prostu nienawiść i teorie a'la Macierewicz odebrały Tobie rozum
Ostatnio edytowane przez kreseq : 20.05.2013 o godz. 18:03.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując