Racja. Tak to wyglada jak napisał RIVER. Trudno przypuszczać by garbaci, którzy dzieki korupcji awansowali w 2004 r., dzieki korupcji utrzymali się w ekstraklasie teraz nagle w sportowym duchu potraktowali ostatnie kolejki.
Bedzie tak, że wszystko "wygrają". Na zakupy pojada do N. Sącza i Legnicy. Druzyna w gruncie słaba, teraz wygra wszystko do końca. Taka dziwna metamorfoza

.