kuba.j.g. napisał(a):

Gwiazda zawsze mial z Walesa problem. Zrodlem takiej niecheci moze byc zwykla zazdrosc. To co funkcjonuje nt. Walesy niektorzy nazywaja faktami a inni manipulacja. Fakty to sa taki, ze jest wielu takich w Polsce, z Gwiazda na czele, ktorzy role Walesy chca koniecznie sprowadzic do roli frajera ktory sie paletal po Stoczni. Dlaczego? Zwykle kompleksy. Najwazniejsze to skompromitowac Walese bo wtedy pojawi sie miejsce na kreowanie nowych bohaterow tamtych czasow i moze gdzies da sie upchac Kaczynskich w calej tej walce z komuna. Juz Jarek opowiadal o swojejj walce, o tym jaki to byl zaskoczony brakiem internowania.
PS. "bolkoidzi"...co to w ogole jest za konstrukcja?
|
Chłopie gwarzysz cos nie na temat. Moze to ta burza nad Krakowem zmąciła Ci połaczenia ? Zapytałem krótko. Wałęsa kontra Borusewicz ). Skoczyli sobie do gardeł (nie wpychaj tu Gwiazdy. Sprawdzony konfident SB wytoczył działa przeciwko Borusewiczowi oskarżajac go o ....donoszenie do SB. Tzw. salon bierze tez udział w tej walce (Krzywonos).
Krótko i na temat. Zwolennicy Bolka co macie do powiedzenia na ten temat ? Z salonu wieje gównem, strasznie śmierdzi.