Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1694
Stary 20.05.2013, 15:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jak to kto ? Jovanovic - zwolnili go z Apoelu.
Już ponoć siedzi w hotelu i rozmawia.
no ale później sie okaże ze jednak za dużo chciał i padnie na Smude ewentualnie Marka Motyke bo on do Wisły to przyjdzie za najnizsza krajowa nawet.
Blisko też był Mila, Przybecki, Piątek, bramkarz, super obrońca oraz prawdziwa gwiazda ale niestety przebili Nas. Mile przebiła Lechia, Przybeckiego Lubin, Piątka Zabrze, bramkarz Garbarnia super obrońce 2 liga z cypru a prawdziwa gwiazda jednak zakończyła karierę.
Został nam Marek Motyka z transferami z Bytomia i innych upadających drużyn.
Cóż - był czas przywyknąć.

Jeżeli jednak podpiszą nowy kontrakt z Brudem, to pora zacząć się bać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując