Drozd napisał(a):

No i się nie pomyliłem na koniec policzymy ile punktów mistrz zawdzięcza karnym .
|
Tak szczerze - nie podyktowałbyś tego karnego? Widzisz tu choćby cień kontrowersji? Bo ja nie. 3 punkty zasłużone i mistrz też raczej zasłużony, bo choć Legia grała cieniznę, inni grali jeszcze gorzej.