Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
hatamoto
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
923
20.05.2013, 15:34
Kaspersky jest gorszy?Mam 2 kompy i bardziej mi się opłaca cenowo
Powód: jkjk
Ostatnio edytowane przez hatamoto : 20.05.2013 o godz. 15:41.
hatamoto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hatamoto
Znajdź inne posty napisane przez hatamoto