syryls napisał(a):

|
Marcin Wasilewski - może warto zastanowić się nad tym nazwiskiem, sportowo już niewiele da ale mentalnie coś może wnieść do szatni
|
Nie zgodzę się z Tobą. Sportowo to Wasyl dałby nam bardzo dużo w porównaniu do obecnych obrońców i jestem przekonany że może On grać na dobrym poziomie do 35-36 roku życia już na stoperze oczywiście . Nie licząc tej urwanej nogi Wasyl zawsze miał zdrowie do grania w piłkę i nawet co 3 dni może występować w przeciwieństwie do takich zawodników jak Głowacki czy Czekaj . Jednak z całą pewnością nas nie stać na tego zawodnika i na pewno znajdą się kluby które dadzą mu więcej , nawet w Polsce . Jedyną szansą jest to że Marcin chce zamieszkać w Krakowie i zgodzi się nawet na niższy kontrakt (podstawę) w co wątpię .