Kolejne 3 karne w kolejnych 3 meczach będą zajebistą sprawą. Oczywiście musi na boisku być idiota pokroju Możdzenia a to może być trudne.
Keba niech się cieszy że czerwieni nie wyłapał. Mógł Koseckiemu nawet przyjebać w ryj po meczu i w sumie by może ułożyło się pod baniakiem młodego. Na boisku jednak pewne sprawy się zostawia na później. Cóż moim zdaniem to mudzina nie kostkę miał spuchniętą, a w gaciach pełno i sam Rumak wiedział że mocny w gębie zawodnik tego meczu nie dokończy.
Normalny sędzia dałby młodemu żółtko i pogroził paluszkiem a nie wy.......ił po 15 minutach.
Co do Aimara...Nie no bez jajec. To by była porażka
